Мешканці зруйнованого будинку на Озерецькій отримають допомогу з міського бюджету
-10f16800b69885cda3e59a9361b4a1f3.jpg)
Вигляд багатоповерхівки у листопаді 2025 року. Фото: Любов Чапко.
Мешканцям будинку на вулиці Озерецькій, 12 у Луцьку, який був зруйнований внаслідок російського ракетного удару, нададуть додаткову фінансову підтримку з бюджету громади.
На виплати планують спрямувати близько 25 млн грн, повідомила секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода. Матеріальну допомогу нараховуватимуть із розрахунку 5021 грн за м² житла. Максимальна сума виплати становитиме 350 тис. грн.
Кошти перераховуватимуть на банківські рахунки мешканців. Їх можна буде використати на ремонт, придбання меблів, побутової техніки та інші потреби.
Отримати допомогу від громади власники зможуть після придбання нового житла. Подані документи розглядатиме спеціальна комісія, а рішення про надання коштів ухвалюватиме виконавчий комітет.
Також для мешканців планують організувати зустріч із забудовниками, щоб ознайомити їх із можливими варіантами придбання квартир.
Нагадаємо, дев’ятиповерхівка зазнала руйнувань внаслідок російського ракетного обстрілу 6 червня 2025 року. У жовтні того ж року почали зносити стіни першого під’їзду. У березні 2026 року будинок визнали повністю непридатним для проживання. Демонтаж другого підізду ще не розпочали, адже проєкт ще проходить експертизу.

-14bba0c8299995a470307816344e4de7.jpg)
-6c423280d7c0e2ae06e2023ce49949ff.jpg)