Доїхати великом до 300-літньої волинської липи. Ми спробували
Подорож не залишить вас байдужим, а ноги — приємно втомляться.
Нещодавно лучан кликали на благодійний 50-кілометровий велозаїзд, і misto.media осторонь не залишилося.
Подію організував велоклуб Luchesk Cycling Club. Усі зібрані кошти — а це 15 тисяч гривень — полетіли для БФ «Ангар.Україна» на тактичну медицину.
Маршрут заїзду, який спланував керівник велоклубу Олександр Кревський, припав до душі нашим велосипедисткам. Він пролягає повз села Богушівка, Озденіж, Буків, Рокині, Жидичин, Липляни.
Юлія Тарадюк, журналістка
«Маршрут, який переносить в часі. Буквально. Спершу ми мали змогу доторкнутися до трьохсотрічної липи, а потім випити квасу з бочки в сільському магазині, де з-під стенду з сухариками визирали календарі зі святим Миколаєм. А ще там продають „Кислиці“ за гривню п’ятдесят. Доїхали і до „мирчиної“ велодоріжки, яка вже не завершується на „фігурі“. Дуже колоритно і красиво!».
Міла Роспопа, менеджерка соціальних мереж
«Це був дуже мальовничий маршрут. Пагорби та поля перед Озденіжем такі гарні наприкінці літа. Дорога місцями трохи „польова“, тому це маршрут не з легких (хотіла сказати, що здихлякам тут не місце, але ж я поїхала).
Пункт призначення — стара кількасотрічна липа, під кроною якої можна зіграти середнього розміру сільське весілля або поселити кілька поколінь ельфійської родини. Фан фект: вам не треба буде другого дерева, щоб повісити тут гамак. Але не знаю, чи можна, бо це пам’ятка, яка охороняється.
На фото вона має не такий ефектний вигляд, тож туди точно варто їхати.
В Озденіжі є трушна сільська крамниця з квасом зі смаком ностальгії (не найкращий смак, але є шанувальники). По дорозі дозрівають сливи та виноград, тож ви не залишитеся голодними на цьому маршруті.
Загалом тут вийде гарна покатенька. Я точно поїду туди ще раз».