У центрі Луцька може тхнути каналізацією — ремонтують колектор

ремонт колектор комуналка

Фото: Вікторія Гонтар.

У Луцьку розпочали аварійно-відновлювальні роботи на каналізаційному колекторі на вул. Лесі Українки, 40.

З середи, 24 червня, на ділянці працює спецтехніка, розповіла у коментарі misto.media речниця КП «Луцькводоканал» Ірина Кудря.

З її слів, каналізаційний колектор перебуває в аварійному стані, тож ремонт триватиме три дні.

«Упродовж цього часу роботи на каналізаційних мережах можуть супроводжуватися тимчасовим неприємним запахом», — наголошує речниця.

На ділянці встановили відповідні обмежувальні знаки, тому водіїв і пішоходів просять бути уважними та дотримуватися тимчасової організації руху (йдеться про автівки комунальних служб або доставлення товару, оскільки вулиця пішохідна — mm).

Нагадаємо, упродовж місяця у луцькому ЦНАПі зафіксували 52 звернення від мешканців щодо неприємного запаху на вулицях міста. Найчастіше люди згадують райони ЛПЗ, вул. Івана Франка, просп. Грушевського та Соборності.

misto.media Підписуйся на misto.media в інстаграмі, фейсбуці, тіктоці та телеграмі

також читайте