Лучани в червні 52 рази скаржились на неприємний запах у місті

Фото: Тарас Лучко
У Луцьку мешканці продовжують скаржитися на неприємний запах у різних районах міста.
Упродовж червня зафіксували 52 відповідні звернення, повідомила у коментарі misto.media директорка департаменту «Центр надання адміністративних послуг у Луцьку» Луцької міської ради Лариса Карп’як.
З її слів, скарги надходять із різних частин міста. Найчастіше люди згадують райони ЛПЗ, вул. Івана Франка, просп. Грушевського та Соборності.
Причини появи неприємного запаху наразі встановлюють, кажуть в КП «Луцькводоканал».
«Роботу очисних споруд контролюють постійно і зауважень до їхнього функціонування немає», — розповів misto.media заступник директора підприємства Святослав Дмитроца.
З його слів, у відповідь на звернення мешканців фахівці обстежать каналізаційні колектори у зазначених районах та на прилеглих вулицях.
-6d4483af45199ead5ae983f6cc0306db.jpg)

