Ексдиректорці держпідприємства повідомили про підозру через збитки на понад 2 млн грн

поліцейські у кабінеті посадовиці

Фото: ГУ НП у Волинській обалсті.

Колишню директорку державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» підозрюють у розтраті коштів підприємства.

За даними слідства, збитки перевищили 2,14 млн грн, інформує ГУ НП у Волинській області.

Слідчі встановили, що під час керівництва підприємством жінка уклала договір із приватною компанією на розроблення документації із землеустрою для земельних ділянок у смугах відведення місцевих доріг у кількох районах Волині.

За версією правоохоронців, вартість цих робіт була значно вищою за ринкову.

Колишній посадовиці повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

За даними «Суспільного», підозрювана — Оксана Грицюк. У коментарі для видання жінка повідомила, що запобіжний захід і підозру вона оскаржуватиме у суді, а обвинувачення називає «безпідставними».

Наразі вона перебуває під домашнім арештом.

misto.media Підписуйся на misto.media в інстаграмі, фейсбуці, тіктоці та телеграмі

також читайте