Ексдиректорці держпідприємства повідомили про підозру через збитки на понад 2 млн грн
-c9f2b386e91fbb8f49831ba603a7812a.jpeg)
Фото: ГУ НП у Волинській обалсті.
Колишню директорку державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» підозрюють у розтраті коштів підприємства.
За даними слідства, збитки перевищили 2,14 млн грн, інформує ГУ НП у Волинській області.
Слідчі встановили, що під час керівництва підприємством жінка уклала договір із приватною компанією на розроблення документації із землеустрою для земельних ділянок у смугах відведення місцевих доріг у кількох районах Волині.
За версією правоохоронців, вартість цих робіт була значно вищою за ринкову.
Колишній посадовиці повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
За даними «Суспільного», підозрювана — Оксана Грицюк. У коментарі для видання жінка повідомила, що запобіжний захід і підозру вона оскаржуватиме у суді, а обвинувачення називає «безпідставними».
Наразі вона перебуває під домашнім арештом.
-921c4dab1b5273046d7af1c20c557fc2.jpg)
-c5b4749adbffa4c8dbae8a157c4d9d05.jpg)
-3c670aa5a82afcc4ac9a53fa25df8074.jpg)