У Луцьку відбувся всеукраїнський півмарафон. Хто переміг

нагородження спортсменів

Фото: Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності.

У Луцьку відбулися чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та молоді, а також 20-ті всеукраїнські змагання «Луцька десятка» пам’яті заслуженого тренера України Романа Карпюка.

Учасники змагалися на дистанціях 5 та 21 кілометр, повідомляють у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності. Маршрут пролягав центральною частиною міста від вулиці Паркової до вулиці Шопена.

Старт і фініш розташували біля головного корпусу Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Серед чоловіків на дистанції 21,097 кілометра переміг Іван Банзерук, який подолав її за 1 годину 30 хвилин 53 секунди. У жіночому заліку найкращий результат показала Марія Сахарук. Друге місце посіла Валерія Шоломіцька.

У змаганнях серед молоді на дистанції 21,097 кілометра перемогу здобула Валерія Шоломіцька, другою фінішувала Вікторія Фальчик. Серед юніорок на дистанції 5 кілометрів першою стала Анастасія Фальчик з результатом 25 хвилин 31 секунда.

misto.media Підписуйся на misto.media в інстаграмі, фейсбуці, тіктоці та телеграмі

також читайте