У центрі Луцька перенесли стенд Героїв Небесної Сотні
-8f760fb7c2a03c28ac24a8e845890330.jpg)
Стенд зі світлинами Героїв Небесної СотніФото: Тетяна Приймачок
На Театральному майдані міста перенесли стенд зі світлинами Героїв Небесної Сотні, а загальний стенд пам’яті загиблих військових розширили.
Загалом на центральній площі міста є три фотостенди: «Герої нескореної України», «Герої Небесної Сотні», «Загинули за єдність України».
Із конструкції «Герої Небесної Сотні» зняли фото і перемістили на нову дошку, яку облаштували на місці дзеркала з написом «Луцьк — це я» (навпроти входу до бібліотеки для дітей та юнацтва). Дзеркало наразі посунули ближче до сонячного годинника, згодом його мають перемістити в інше місце.
На звільнений простір на загальному фотостенді додали нові світлини загиблих військових у російсько-українській війні.
Необхідність розширити пам’ятну дошку виникла через те, що місце для фотографій вичерпалося.

-e9ac97c2e6fa483889beed732c0633fc.jpg)
-7417d670bebee9e8cbae2b02b274774f.jpg)