Опалення у Луцьку тимчасово вимкнуть
-c47d59e4644208e6c6fe8399251ff833.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: Тарас Лучко
Синоптики прогнозують підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря. Через це у Луцьку тимчасово припинять подачу опалення з 22 жовтня.
Таке рішення ухвалили у середу, 22 жовтня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.
У «Луцьктепло» повідомили, що припинили подачу опалення через підвищення середньодобової температури повітря. Зробили це з метою економії енергоресурсів.
Про відновлення теплопостачання обіцяють повідомити додатково.
Нагадаємо, опалювальний сезон у Луцьку розпочався 16 жовтня.

-74b9f3d4c05fc15b3a495f5c8a7f6cda.jpeg)
-f16d86b9e02f76d509604b158e40464a.jpg)