На книжковому клубі «Місто читає» говоритимуть про «Дім на краю світу»
-d5d7f38ee8fbc48d0e3967fcfd2567ed.jpg)
Учасники книжкового клубу активно долучалися до обговорення роману.
Фото: Микола Цимбалюк
Книжковий клуб «Місто читає» запрошує обговорити роман лауреата Пулітцерівської премії Майкла Каннінґема.
На попередній зустрічі, яка відбулася 16 квітня, обговорювали «Нестерпну легкість буття» — роман Мілана Кундери 1984 року про життя двох жінок, двох чоловіків і собаки у період Празької весни в Чехословаччині.
Під час зустрічі шукали паралелі між вторгненням Росії в Україну та Росії до Чехословаччини і знайшли чимало спільного. Також ділилися враженнями про головних героїв та їхні переживання, а ще — створили для себе портрети Терези, Томаша, Сабіни та Франца, зазначають організатори.
Загалом до заходу доєдналося близько 30 людей.
«Минулий клуб був доволі жвавим. Тішить, як кожного разу дискусій стає більше, і люди набираються сміливості брати в них участь. Команда організаторів класно готується. Інтерактив із силуетами і стікерами був чудовим. Було прикольно спостерігати, які схожі враження справили персонажі на різних людей. І класно зрештою відірватися від стільця, пройтися залом, перекинутися кількома словами з новими людьми. Було прикольно. Прийду ще», — розповіла смм-менеджерка misto.media Міла Роспопа.
Ви також можете поділитися враженнями від книги.
Усі фото можна подивитись за посиланням.
Схожі книги:
«Клара і Сонце» Кадзуо Ішіґуро. Роман-антиутопія від автора світових бестселерів, лауреата Букерівської та Нобелівської премій.
«Смішні кохання» Мілана Кундери. Це збірка із семи новел любовних історій, створених у фірмовій іронічній манері письменника.
«Місто» Валер’яна Підмогильного. Це перший урбаністичний роман в українській літературі з новими героями, проблематикою та манерою оповіді.
«Коли Ніцше плакав» Ірвіна Ялома. Ця книга — фантазія автора про те, що було б, якби три найвизначніші особистості XIX століття зустрілися та почали надавати своєрідну психотерапевтичну допомогу один одному.
«Життя за життям» Кейт Аткінсон. Це світовий бестселер, переможець Costa Book Awards (2013), найкращий історичний роман 2013 року за версією читачів Goodreads. Входить у 10-ку найкращих книжок 2013 року за рейтингом New York Times Book Review.
«Зонтаґ. Життя і творчість» Бенджаміна Мозера. Приголомшлива історія життя й творчості або життєтворчості Сюзан Зонтаґ, яка змінила культуру ХХ століття.
Для обговорення на наступному клубі обрали роман «Дім на краю світу» Майкла Каннінґема.
Коли: 21 травня, 18:00.
Де: локацію повідомлять у телеграм-каналі.
Щоб потрапити на книжковий клуб, необхідно зареєструватися.
Про що книга
«Дім на краю світу» — чуттєвий роман про любов і пошуки себе. Це історія життя друзів, чиї долі то переплітаються, то знову роз’єднуються протягом трьох десятиліть, оголюючи живий нерв цілого покоління — нестримного, щирого і жадібного до всіх утіх життя.
Після закінчення коледжу Боббі переїжджає в Нью-Йорк до друга дитинства Джонатана та його сусідки по кімнаті Клер — популярної любительки сексу, наркотиків та інших небезпечних розваг нічного міста. Боббі і Клер закохуються, руйнуючи всі плани Джонатана. А коли Клер вагітніє, трійця остаточно вирішує створити власну особливу сім’ю, де всі троє будуть брати участь у вихованні дитини, і переїжджає на край світу — в невеликий фермерський будинок неподалік Вудстоку, місця, сповненого таємниць та чудес.
Модераторка зустрічі: Анна Єкименко-Поліщук.