Каньє Вест розробляє доступне житло в стилі будинків із «Зоряних воєн»

Каньє Вест розробляє доступне житло в стилі будинків із «Зоряних війн»

Американський музикант та дизайнер Каньє Вест заявив про плани побудувати доступне житло для малозабезпечених. Проект має назву Yeezy Home. Житло буде схожим на будинки з пустельної планети Татуїн, які можна було побачити в четвертому епізоді «Зоряних війн».

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це він розповів в інтерв’ю Forbes.

Так, надихнувшись будинком дитинства Люка Скайуокера, Вест розповів, що вже побудовані три прототипи «довгастої форми і висотою в десятки футів». Як припускає музикант, будинки будуть частково розташовуватися під землею, а на поверхні буде «світловий колодязь» — світло проникатиме усередину крізь дах. Таке житло, за задумом Веста, зможуть дозволити собі сім’ї з невеликим доходом.

Музикант додав, що працює з командою фахівців над розробкою готових конструкцій, які втілюють ту ж аскетичну естетику, щоб використовувати їх як житло для бідних та бездомних.

Каньє Вест розробляє доступне житло в стилі будинків із «Зоряних воєн»

Фото: WikiCommons

Watsons UA

Додамо, що про бажання зайнятися архітектурою і запуск нового бренду Yeezy Home репер повідомив у травні 2018 року у своєму Twitter. Він написав, що шукає архітекторів і дизайнерів, які прагнуть зробити світ кращим.

Watsons UA

Через місяць дизайнер Джаліл Пераза опублікував макети житлових будинків із залізобетонних конструкцій, які, ймовірно, порахували першими начерками проекту Yeezy Home. Пізніше знімки видалили.

Планета Татуїн, в свою чергу, названа на честь реального міста Татавін у Тунісі. У ньому і велися зйомки «Зоряних війн». Будинки з фільму, так само, як і в проекті Веста, частково знаходяться під землею, щоб зберігати прохолоду.

Син Вілла Сміта зіграє Каньє Веста з альтернативної реальності

Хостинг от HyperHost
Хостинг від HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top