Вчені з'ясували, чи дійсно жінки пліткують частіше, ніж чоловіки

Вчені з’ясували, чи дійсно жінки пліткують частіше, ніж чоловіки

Цей стереотип правдивий лише частково.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Дослідники Каліфорнійського університету в Ріверсайді провели масштабний експеримент щоб з’ясувати, чи дійсно жінки пліткують більше чоловіків.

У дослідженні взяли участь 268 жінок і 198 чоловіків від 18 до 58 років. Добровольцям дали портативний пристрій для запису розмов. Потім вчені проаналізували всі отримані діалоги на наявність пліток: під ними розумілося будь-яке обговорення людини, якої немає у приміщенні. Умовно плітки розділили на негативні, нейтральні і позитивні.

Виявилося, що жінки справді обговорюють інших людей частіше, ніж чоловіки, але це стосується тільки нейтральних і позитивних розмов. Якщо розуміти під пліткою негативні висловлювання, то тут усі рівні.

Watsons UA
Watsons UA

Також вдалося встановити, що схильність до пліток будь-якого характеру не залежить від віку: молодь обговорює інших людей нарівні зі старшим поколінням. Відмінностей немає і між багатими і бідними – усі пліткують однаково.

Всього обговорення інших людей займає 14% всіх людських діалогів. При цьому особисте життя своїх знайомих люди обговорюють набагато частіше, ніж знаменитостей.

За матеріалами knife.media

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top