Вчені створили нейромережу, яка передбачає ризик автомобільної аварії по фото в Google Street View

Вчені створили нейромережу, яка передбачає ризик автомобільної аварії по фото в Google Street View

Польські та американські вчені з’ясували, що за допомогою зображень будинків з Google Street View можна передбачити ризик автомобільної аварії для людей, які там живуть.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Така інформація оприлюднена на сайті Корнелльского університету.

Дослідники проаналізували понад 20 тисяч адрес, де у мешканців траплялися великі аварії. Інформацію за кілька років надала польська страхова компанія. На основі цих даних вчені створили нейромережу, яка оцінює будинок за сімома параметрами: тип будови, вік, стан, щільність забудови, околиці, вид на вулицю, вартість споруди.

Якщо скопіювати зображення будинку з Google Street View і відправити його штучному інтелекту, він передбачить ризик аварії з точністю до 20%.

Watsons UA

«Для страхових компаній це може бути суттєвим проривом, який допоможе поліпшити методи оцінок ризиків. Але при цьому виникає багато правових і соціальних проблем, пов’язаних з приватністю зображень», – говорять учені.

Watsons UA

Зазвичай при зверненні до страхової компанії люди підписують згоду на зберігання їхніх адрес, але в договорах нічого не сказано про зовнішній вигляд будинку. Питання можуть виникнути в тих випадках, коли будинки відображають етнічну приналежність, релігію або характеристики, пов’язані з соціальним статусом людини.

Приєднуйся до нас у Telegram – тут своя атмосфера

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top