В Англії літній чоловік нагодував медсестер тортом з марихуаною

В Англії літній чоловік нагодував медсестер тортом з марихуаною

Медсестри з англійського Воррінгтону, графство Чешир, «зловили кайф» прямо на роботі — але не через любов до професії, а від торту з канабісом, який приніс їм колишній пацієнт.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це пише Manchester Evening News.

Десерт приніс літній чоловік, який хотів віддячити медсестрам за лікування. Але про «секретний інгредієнт» британець не знав: старий узяв шматочок торта з дому, вважаючи, що частування спекли спеціально для нього. Згодом з’ясувалося, що торт приготував онук пенсіонера — в цей же день він планував відсвяткувати своє 18-річчя.

Watsons UA
Watsons UA

Керівництво госпіталю спочатку заперечувало, що хтось із персоналу взагалі торкався до подарунка, але пізніше допустило, що все ж «одна людина спробував його, однак не відчула ефекту». Анонімний співробітник лікарні, навпаки, заявив, що тортик спробували три-чотири медсестри, які потім тільки те й робили, що сміялися або «розслаблено» ходили по палатах.

Стан медсестер ніяк не вплинув на пацієнтів, але ті запідозрили щось — тому й викликали копів. Офіцери забрали торт, щоб «знищити» його у відділенні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top