У Японії працює унікальний Будинок для стареньких собак

Японці з особливою турботою ставляться не тільки до людей похилого віку, а й до «братів менших». Так, у столиці країни Токіо для стареньких собак організували спеціальний притулок.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це повідомляє Kyodo News.

Коли собака починає старіти, багатьом людям складно за нею доглядати. Тварина часто хворіє і має потребу в турботі професіоналів, ветеринарів і собачих психологів. Для таких сімей і працюватиме собачий будинок престарілих. Він розрахований на комфортну старість для двадцяти чотириногих. Сюди приносять своїх вихованців ті, хто не може або не хоче «присипляти друзів». Свого вихованця можна провідувати і забирати додому.

Пансіонат відповідально піклується про своїх літніх мешканців. Тут створено прекрасні умови – тварини їдять тільки натуральну їжу, за ними спостерігають ветеринари, а щоб вони не нудьгували, до них «у гості» можуть приходити молодші собаки, аби разом погратись на газоні. Тут собак лікують від хвороби Альцгеймера, захворювань кісток і суглобів, проблем з травленням і зором.

У Японії працює унікальний Будинок для стареньких собак

Втім, ця послуга не з дешевих. Вартість залежить від розміру собаки. У середньому – це від 660 до 800 доларів на місяць. Але багато хто готовий витратитися, аби не присипляти тварину, яка було вірним другом протягом багатьох років. Найстаріший пенсіонер – 18-річна собака породи Шіба-іну. У перекладі на людську шкалу віку їй приблизно 85 років.

Watsons UA
Watsons UA

Власники будинку престарілих для собак впевнені, що їх заклад користуватиметься великою популярністю, адже в останні роки у Японії спостерігається бум собаківництва. Їх офіційна кількість – 20 мільйонів. Наприклад, дітей-підлітків у країні налічується всього 15 мільйонів.

Мати чотириногого друга бажає майже кожна родина. Відповідно, розвивається і індустрія догляду за собаками. Японські ветеринари навіть лікують собак голковколюванням.

Вчені: собаки продовжують життя господарям

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top