У WhatsApp виявили серйозну уразливість. Користувачів закликали оновити додаток

У WhatsApp виявили серйозну уразливість. Користувачів закликали оновити додаток

Розробники месенджера WhatsApp рекомендують користувачам оновитися до останньої версії програми після виявлення уразливості. Вона дозволяє впроваджувати шпигунські програми у смартфон користувача.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це пише The Guardian.

Зловмисники можуть передати шкідливий код, зателефонувавши користувачеві месенджера, причому незалежно від того, чи був виклик прийнятий. При цьому пропущений дзвінок користувач може і не побачити – через шпигунське програмне забезпечення можна редагувати журнал вхідних викликів.

Розробники програми заявили, що вразливість виявили цього місяця, а компанія швидко підготувала оновлення, яке опублікувала 14 травня.

Watsons UA
Watsons UA

Також повідомляється, що уразливість вже використовували для атаки на телефон адвоката з Великобританії. За даними Financial Times, шпигунське ПЗ розробила ізраїльська компанія кібер-розвідки NSO Group, яка вперше і заявила про уразливість додатку. Після встановлення програми-шпигуна Pegasus на телефон, вона може отримати всі дані з пристрою (текстові повідомлення, контакти, місце розташування GPS, листи з електронної пошти, історію браузера). Програма також дозволяє задіяти мікрофон і камеру телефону для запису.

Зазначимо, що додатком WhatsApp користуються близько 1,5 мільярда людей у ​​всьому світі. Месенджер використовує наскрізне шифрування, що, як запевняють розробники, робить його безпечним і популярним серед тих, хто зацікавлений у приватності свого листування.

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top