У Нідерландах зварили пиво з викинутих різдвяних ялинок

У Нідерландах зварили пиво з викинутих різдвяних ялинок

Нідерландська пивоварня Lowlander Beer, що позиціонує себе ботанічною, зварила зимовий IPA з головних символів Різдва – дерев, які стали непотрібними після свят.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Щоб приготувати святковий напій, пивовари Lowlander Beer використали 600 кілограм голок. Для цього вони налагодили співпрацю з ботанічним садом та амстердамськими ресторанами, а також долучили до втілення ідеї усіх, хто хотів дати ялинкам друге життя.

Задумка виявилася вдалою. Так, за останніми даними для подальшого використання у харчовій промисловості зареєстрували понад 1000 дерев.

Хоча для приготування напою пустили лише голки, представники Lowlander Beer поставили за мету використати усі гілочки без виключення. Так, одну частину з них використали для створення подарункових наборів та пляшок, а іншу – у якості матеріалу для створення благородного напою – Lowlander Botanical Brut (лімітованої серії ігристого пива, звареного з додаванням голок і збродженого шампанськими дріжджами).

Зварений з ялинковими голками і ягодами ялівця зимовий IPA вийшов освіжаючим і пікантним водночас.

Напій був представлений у 700 питних закладах і ресторанах. Крім того, всі бажаючі могли придбати напій через Amazon.

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Комментарии к “У Нідерландах зварили пиво з викинутих різдвяних ялинок” - 2

    1. Как-то в одном запорожском заведении (не буду указывать название) захотели мы с женой отведать «Зеленого пива», о котором много слышали. Надеялись, что там будет что-то связанное с хвоей или еще какой экзотикой. Оказалось — самое простое пиво, в которое добавили экстракт Тархун. Облом, разочарование…
      Ну, а по статье — молодцы люди, все в дело пускают, а не бездумно уничтожают и выбрасывают! Я б отведал бутылочку!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top