Столиця готується до фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week

Столиця готується до фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week

На тиждень до Києва з’їдуться прихильники сучасного мистецтва.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво.

Окрема подія в рамках фестивалю – щорічний ярмарок галерей та арт-об’єктів Kyiv Art Fair. Захід включає в себе живі виступи діджеїв, візуальне шоу, презентацію художніх спецпроектів,запуск масштабного ярмарку творів мистецтв. Цього року на ярмарку буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

Одна з місій ярмарку – познайомити відвідувачів події з художніми роботами актуальних українських та світових авторів. На час проведення ярмарку, територія в 5 000 кв.м. комплексу «Торонто – Київ» перетвориться на величезну виставку. Там розмістяться роботи художників, яких представляють 39 галерей з України, Франції, Австрії, Німеччини, Грузії, Литви, Данії, США.

Відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться 23 травня о 19:00 у Комплексі «Торонто – Київ» на вул. Великій Васильківській, 100. Програма цього дня включає аудіовізуальне шоу і презентації ряду спецпроектів. Це знакова подія, на яку з’їжджаються впливові діячі мистецтва, колекціонери і представники світових і українських культурних інституцій. Завершиться ярмарок 26 травня.

Крім того, 23 травня в Комплексі відкриються три художніх спецпроекти. Серед них – скульптурний спецпроект «Ілюзія матерії» від арт-центру М17, проект «Неошаманізм Магія Ритуалу» міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва, а також виставка «Твій портрет», присвячена портретам і замальовкам на тему антропоморфних форм.

Також з 23 по 26 травня на території Комплексу «Торонто – Київ» у відвідувачів Kyiv Art Week буде можливість відвідати експериментальний мобільний простір Community Culture Bus / Гуртобус.

Watsons UA
Watsons UA

Столиця готується до фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week

«Фізично Community Culture Bus / Гуртобус – це багатофункціональний творчий мобільний простір, створений шляхом перетворення рейсового автобуса на культурний хаб. Гуртобус подорожуватиме Україною у найвіддаленіші населенні пункти, популяризуючи сучасне мистецтво та культуру та підтримуючи локальні культурні ініціативи в малих містах та селах. Цей проект частково відтворює давню традицію авангардної музеології та практику пересувних виставок, які були започатковані у тому числі українськими художниками на початку XIX століття. Організатори сподіваються, що Community Culture Bus / Гуртобус стане платформою для співпраці між митцями та громадами, простором для проведення різноманітних освітніх програм та презентацій в регіонах», – вказано на сайті заходу.

На Kyiv Art Week відбудеться презентація проекту. Протягом усіх днів ярмарку в Community Culture Bus / Гуртобус відбуватиметься низка подій, серед яких майстер-класи, лекції, презентації, показ фільму та виступи електронних музикантів від проекту Культура звуку.

На території передбачена зона Via Lounge, а також бари, кафе і місця для відпочинку. Крім українських, на відкритті очікуються іноземні галеристи, колекціонери, мистецтвознавці, журналісти і куратори, які цікавляться ситуацією з культурою і мистецтвом України.

Вартість квитків: 70 – 200 грн

За новинами Kyiv Art Week можна спостерігати у Facebook.

Хостинг від HyperHost
Хостинг от HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top