Онлайн-бібліотека україномовних аудіокниг

«Слухай»: з’явилась перша онлайн-бібліотека україномовних аудіокниг

20 грудня запрацював сайт «Слухай» – перша онлайн-бібліотека з аудіокнигами українською мовою.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Тут зібрана класична українська проза та поезія, яку начитують відомі українські актори, ведучі, музиканти, студенти. Ресурс повністю безкоштовний і з часом поповнюватиметься новими книгами. Згодом у бібліотеці з’являться і українські переклади світової літератури.

Проект «Слухай» з’явився у результаті співпраці «Типового Києва» та з Інституту журналістики Київського університету ім. Бориса Грінченка та реалізований в рамках громадського бюджету Києва. Над ним працювали рік, за цей час озвучили близько 115 книг.
Зараз тут доступні твори українських класиків літератури: Івана Франка, Лесі Українки, Ольги Кобилянської, Максима Рильського, Олени Теліги, Дмитра Павличка, Панаса Мирного, Валер’яна Підмогильного та інших.

Watsons UA
Watsons UA

В озвучці брали участь багато відомих українців: Валерій Харчишин, Дарія Астаф’єва, Женя Бардаченко (Jay DILEMMA), Олена Тополя (Alyosha), Олексій Супрун (Петро Бампер), Ірина Хоменко, Едуард Приступа (Діля) та інші.

Розробники проекту запевняють, що бібліотека лишатиметься безкоштовною. В ідеалі команда хотіла б побудувати платформу краудфандінга з озвучення книг, щоб користувачі самі голосували за книги і переказувати кошти акторам на вибір.

Хостинг от HyperHost
Хостинг від HyperHost

Комментарий к “«Слухай»: з’явилась перша онлайн-бібліотека україномовних аудіокниг”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top