Квартира на Новый год 2019

Що по квартирі на Новий рік: де святкуватимуть українці та скільки це коштуватиме

Українці вже активно планують зустріч 2019 року. Серед тих, хто не збирається святкувати вдома, а натомість вирушить у подорож країною, найбільш популярними традиційно стали Київ, Одеса та Львів.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Як повідомляє Doba.ua, за останній чотири роки ціни на ринку подобової оренди житла зросли в 3-5 разів. У нинішньому році лідером за кількістю орендованих квартир та за їх вартістю є Львів. Так, минулого року реально було знайти квартиру від 1600 грн. Зараз же кращі пропозиції стартують від 1900 грн. Якщо ви плануєте винайняти для вечірки двокімнатну квартиру, доведеться заплатити 2500-3500 гривень. Потрібна трикімнатна квартира для великої компанії? Готуйте мінімум 4000 грн.

За цим параметром, до речі, Київ поступається Львову: столиця радше конкурує з Одесою. Цього року оренда однокімнатної квартири у столиці обійдеться мінімум в 1500 гривень, двокімнатної – 2200 грн, трикімнатної – 3500 грн.

Одеса цього року виявилась менш затребуваною. Тут для зустрічі Нового року можна винайняти «однушку» мінімум за 1000 грн. Двокімнатна квартира обійдеться в 2000, а трикімнатна – 3000 грн.

Watsons UA
Watsons UA

Якщо ви плануєте винайняти квартиру для зустрічі Нового року, пам’ятайте про особливість оренди на свята: більшість власників здають житло щонайменше на три доби. А хтось навіть не погоджується здавати свою квартиру менше ніж на тиждень.

Хостинг от HyperHost
Хостинг від HyperHost

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top