Німця визнали крадієм через те, що він знайшов у сміттєвому баку ескізи Герхарда Ріхтера і збирався їх продати

Німця визнали крадієм через те, що він знайшов у сміттєвому баку ескізи Герхарда Ріхтера і збирався їх продати

Німецький художник, чиї картини продаються за мільйони доларів, тепер збирається знищити конфісковані малюнки.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це пише Deutsche Welle.

49-річного безробітного німця оштрафували на 3 200 євро за крадіжку чотирьох ескізів Герхарда Ріхтера. Чоловік витягнув їх зі сміттєвого баку поруч з віллою художника.

Німець стверджує, що бак перекинувся через сильний вітер, а він просто вирішив прибрати сміття з дороги і знайшов ескізи. Чоловік спробував повернути роботи художнику, але той нічого не відповів. Тому він вирушив до архіву Ріхтера, щоб отримати сертифікат справжності і продати малюнки аукціонному будинку.

«Ескізи безсумнівно справжні. Але підозрілим було те, що на них не було ні підпису, ні рами», – заявив на суді Дітмар Елгер, директор архіву. Неможливо, щоб художник віддав свої роботи в такому стані, стверджує він.

Watsons UA
Watsons UA

Адміністративний суд Кельна ухвалив, що навіть викинуті роботи все ще належать Ріхтеру. Отже, продавати їх ніхто, крім нього, не має права. Вартість ескізів оцінили в 60 000 євро.

Сам 87-річний художник на суді не був присутній, оскільки реабілітувався після хвороби. За словами його представників, цей інцидент не викликав у нього нічого, крім роздратування. Ріхтер не наполягав на покаранні чоловіка, але побажав, щоб ескізи все ж були знищені, як і планувалося спочатку.

Герхард Ріхтер – сучасний німецький художник, скульптор та фотограф. Його твори включені до зібрання найбільших музеїв Європи. У 2005 році він посів 1-е місце в щорічному списку журналу «Капітал» – найдорожчі і успішні майстри сучасної німецької живопису.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top