У Луцьку відновили автобусний маршрут № 11

Фото ілюстративне.
Фото: Людмила Герасимюк
У Луцьку відновили роботу маршруту № 11, поки що — з тимчасовим перевізником.
Нагадаємо, автобус «Івана Газюка — Промислова (Академія рекреаційних технологій і права)» припинив курсувати у липні цього року.
Автобуси № 11 знову виїхали на лінію з понеділка, 3 листопада, повідомив у коментарі misto.media начальник відділу транспорту Луцької міської ради Віктор Главічка.
Наразі на маршруті працюють два автобуси, а з 4 листопада їх кількість збільшать до чотирьох. Інтервал руху становить приблизно 25—35 хвилин.
Наразі перевізник тимчасовий — ТзОВ «Луцьк Транс-Сервіс». До 17 листопада триває конкурс із визначення підприємця, що обслуговуватиме маршрут. Постійного перевізника обіцяють визначити 2 грудня.
-a2964b98c305d5933494dc853da8aadf.jpg)

-ff362f1222e9107a040855052037ae23.jpg)