Лучанка віддає півонії за донат для збору на потреби військових
-1d1f35c84442cca8a0af9c29265aa32f.jpeg)
Фото: misto.media
Четвертий рік поспіль лучанка Анна Безвербна разом з доньками віддає півонії за донати, аби зібрати кошти на підтримку підрозділу свого чоловіка, який є військовослужбовцем.
Ініціатива традиційно стартує в сезон цвітіння півоній, розповіла у коментарі misto.media дружина військового Анна Безвербна.
«Мій чоловік уже четвертий рік захищає нас, і ми з дітьми намагаємося долучатися і допомагати його підрозділу. Це наша щорічна сезонна традиція», — розповіла Анна.
Квіти для акції передають друзі та знайомі, які вирощують власноруч, а за самі букети не ставлять фіксовану ціну.
«Ми орієнтуємося на донати — хто скільки може. Буває і 50 гривень, і 500, а іноді люди не беруть квіти і залишають значно більші суми», — каже Анна.
Цього року ціль збору — 250 тис. грн. Станом на зараз родині вдалося зібрати 28,5 тис. грн.
Вилучені кошти спрямують на потреби батальйону безпілотних систем 5 ОШБр, де служить чоловік Анни.
Де знайти
Анну з доньками можна побачити у Луцьку поруч із супермаркетом «Сільпо», що у 33-му мікрорайоні (поруч ТЦ «Егоїст»). Вона каже, що квіти можна буде обрати орієнтовно ще тиждень.
Локацію можуть змінювати. Тож жінка радить стежити за розташуванням у своїх соцмережах.
Долучитись до збору можна і онлайн через:

-1d0b22fb85968888af078219acd14c9e.jpeg)
-894ce540cb25af95bb80d7037d78d92d.jpg)