На Грушевського біля спорткомплексу ВНУ зрізали 6 ялинок
-8d274acccea8c9f5128c629ddd56ce38.jpeg)
Фото: Юлія Малєєва.
Біля спорткомплексу ВНУ (просп. Грушевського, 2-Б), з боку стадіону «Авангард», зрізали шість ялинок. У виші кажуть, що через дерева протікав дах і в залах з’явилася цвіль.
«Дерева росли близько до спорткомплексу. Через них затікала вода на дах, вона потрапляла в приміщення, а в спортивному залі з’являлася цвіль. Відповідно, ми звернулись до міської ради, отримали дозвіл і зрізали дерева», — пояснює у коментарі misto.media проректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Олег Дикий.
Дозвіл на видалення дерев університет отримав ще торік у листопаді. Проте роботи виконали приблизно тиждень тому.
-c4975b13fe615f0c3cbbac44fb89c527.jpg)
-61bf82854d0a00a3d865cbaaf22fee20.jpg)
-dc0118aaa0b5fc413ad1d398fd331ce7.jpg)