28 лучан отримають компенсації за пошкоджене житло
-650f9b31b3d31fe4f72b5d2d2755a834.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: Людмила Герасимюк
Компенсації виплачуватимуть за пошкоджене або знищене житло внаслідок російської агресії.
Це стало відомо у середу, 13 травня, під час чергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.
Йдеться про звернення мешканців, які постраждали внаслідок російських атак та подали заявки через державну програму «єВідновлення».
У рішенні зазначили, що компенсації надаватимуть за пошкоджені або знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів та диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації.
-0a9f7072f3a99a040eb260d51e75f5b8.jpg)
-a37dcdcc039c8d7d2abe283677ab6d19.png)
-b8135aca248732579cc9a6b45d55592b.jpg)