Муніципали почали охороняти луцький будинок, що постраждав унаслідок ворожої атаки

Пошкоджений будинок унаслідок ворожої атаки 6 червня.
Фото: Людмила Герасимюк
Працівники муніципальної варти у Луцьку почали охороняти дев’ятиповерхівку на вул. Озерецькій, яка постраждала унаслідок ракетного обстрілу 6 червня.
Об’єкт взяли під охорону з 3 липня, прокоментувала misto.media начальниця відділу Центру безпеки міста Луцьк департаменту муніципальної варти Тетяна Головій.
З її слів, на місці цілодобово чергують муніципали, щоб не допустити до майна мешканців сторонніх осіб, мародерів, уникнути травмувань тощо. Забрати власні речі власники пошкоджених помешкань можуть, проте у супроводі працівників ДСНС.
Охоронятимуть будинок стільки часу, скільки буде потрібно, запевняють муніципали. Уже фіксували випадки, як уночі сторонні особи хотіли потрапити у приміщення, додала Тетяна Головій.
-0a9f7072f3a99a040eb260d51e75f5b8.jpg)
-a37dcdcc039c8d7d2abe283677ab6d19.png)
-b8135aca248732579cc9a6b45d55592b.jpg)