У Луцьку внаслідок ракетної атаки знеструмлення

Будинки міста знеструмлені. Фото: Міла Роспопа.
Попередньо після атаки росіян обійшлося без постраждалих, повідомив міський голова Ігор Поліщук у своєму телеграм-каналі.
Є знеструмлення, тож не працює електротранспорт. Планують вивести на маршрути максимальну кількість автобусів.
Школярів, які вчаться у першу зміну, переводять на дистанційне навчання на сьогоднішній день.
У школах та старостатах громади відкривають пункти незламності.
Тут можна зігрітися, зарядити телефон.
Комунальні системи, які забезпечують подачу води і тепла у місті, пробують перевести на альтернативні джерела живлення.
Вибухи в місті пролунали о 6:20. Повітряна тривога станом на 8:11 триває. Волинян просять залишатися в укриттях.

-e9ac97c2e6fa483889beed732c0633fc.jpg)
-7417d670bebee9e8cbae2b02b274774f.jpg)