У Луцьку зловмисники підпалили приміщення суду та банку, їх затримали

поліція

Фото ілюстративне. Джерело: Нацполіція Хмельницької області.

У середу, 24 червня, в місті сталися дві пожежі, які кваліфікують як навмисний підпал.

Загорілися приміщення Господарського суду та одного з банківських відділень, інформують у ГУ НП Волинської області.

Повідомлення про загоряння будівель надійшли до поліції ввечері 24 червня. Також унаслідок займання зазнав ушкоджень автомобіль мешканця Рівненської області. Рятувальники оперативно ліквідували пожежі. Постраждалих немає.

Під час огляду місць подій спеціалісти-криміналісти виявили пластикові ємності із залишками речовин, що вказувало на умисний характер обох підпалів. За обома фактами слідчі розпочали кримінальні провадження.

У п’ятницю, 26 червня, поліцейським вдалося затримати двох зловмисників, які причетні до підпалів. Ними виявилися 19-річні жителі Рівненської області. Попередньо відомо, що вони працювали на замовлення ворожих спецслужб.

Наразі правоохоронці вирішують питання щодо оголошення їм підозр та обрання запобіжних заходів.

misto.media Підписуйся на misto.media в інстаграмі, фейсбуці, тіктоці та телеграмі

також читайте