З російського полону повернули трьох волинян

звільнений з полону віськовий

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

У п’ятницю, 26 червня, відбувся 76 обмін полоненими. Додому повернули 160 українців.

Серед звільнених — волиняни, повідомляє тимчасовий виконувач обов’язків голови Волинської ОВА Роман Романюк.

На Волинь повертаються:

  • Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;

  • Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;

  • Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.

Серед звільнених сьогодні є військові, які потрапили у полон у 2022 році. Додому повертаються зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, з полону вдалося повернути 58 офіцерів.

Найстаршому звільненому — 66 років, наймолодшому — 26.

Обмін відбувся за сприяння та посередництва США та ОАЕ, зазначають у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.

misto.media Підписуйся на misto.media в інстаграмі, фейсбуці, тіктоці та телеграмі

також читайте