З російського полону повернули трьох волинян
-fba8dc48bbb48b7ae10389773d6faa4d.jpg)
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
У п’ятницю, 26 червня, відбувся 76 обмін полоненими. Додому повернули 160 українців.
Серед звільнених — волиняни, повідомляє тимчасовий виконувач обов’язків голови Волинської ОВА Роман Романюк.
Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.
Серед звільнених сьогодні є військові, які потрапили у полон у 2022 році. Додому повертаються зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, з полону вдалося повернути 58 офіцерів.
Найстаршому звільненому — 66 років, наймолодшому — 26.
Обмін відбувся за сприяння та посередництва США та ОАЕ, зазначають у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)
-0b429aaa2bee3bba02d07fcff9cb6139.jpg)
-0a9f7072f3a99a040eb260d51e75f5b8.jpg)