Волинь отримала майже 192 млн грн дотації на підвищення зарплат освітянам

Фото ілюстративне.
Фото: unsplash
Кабінет Міністрів України розподілив 6,6 млрд грн між обласними бюджетами для компенсації витрат на підвищення заробітної плати в дошкільній та позашкільній освіті та у сфері соціального захисту.
Волинська область отримала 191,9 млн грн, повідомляє нардеп Віталій Безгін.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко пояснила, що обсяг фінансування для кожного регіону визначали індивідуально — залежно від рівня власних доходів і потреб у покритті додаткових видатків.
Для територій із нижчою фінансовою спроможністю держава покриває більшу частку витрат. У громадах і областях, де тривають або можливі бойові дії, фінансування може сягати 80% необхідних витрат; для інших — від 50% до 80%.

-1ccabe3659bde151185d05a6890d822b.jpg)
