За вихідні на Волині зафіксували 11 пожеж сухостою

Фото: ГУ ДСНС у Волинській області.
Протягом вихідних на Волині рятувальники ліквідували 11 пожеж сухої рослинності. Також в області горіли сміттєзвалища та торфовища.
За даними ДСНС, найбільше таких випадків займання сухої трави зафіксували на Ковельщині.
Крім того, за вихідні рятувальники загасили п’ять пожеж на сміттєзвалищах та одну пожежу на торфовищі. Ще два осередки займання торфу залишаються у Камінь-Каширському та Луцькому районах.
Загалом від початку року на Волині виявили 122 порушників, які спалювали суху рослинність.
Нагадаємо, за самовільний підпал сухостою передбачена адміністративна відповідальність.
За статтею 77-1 КУпАП передбачені штрафні санкції для:
громадян від 3,60 тис. грн до 6,12 тис. грн;
посадовців від 15,3 тис. грн до 21,42 тис. грн.
На територіях природно-заповідного фонду штрафи складають:
6,12 тис. грн — 12,24 тис. грн для громадян;
21,42 тис. грн — 30,6 тис. грн для посадовців.
-743f9c12633ab72e5448b29ffc738de6.jpg)

