На Рівненщині відкрили об’їзну дорогу на Луцьк

Нова дорога. Фото: Мінрозвитку.
На Рівненщині відкрили Північний обхід Рівного — нову дорогу, яка покращить транспортне сполучення між регіонами та забезпечить швидший виїзд у напрямку західного кордону України.
Об’їзний шлях, протяжністю 14,5 кілометра, забезпечує швидший виїзд на трасу М-06 Київ — Чоп та до пунктів пропуску«Ягодин», «Устилуг» та «Угринів» на кордоні з Польщею.
На реалізацію проєкту спрямували майже 2 мільярди гривень, повідомляють у Мінрозвитку. Під час будівництва проклали 6 кілометрів нової дороги, реконструювали 4 кілометри існуючої траси та відремонтували ще 4,5 кілометра дорожньої мережі й штучних споруд.
Роботи розпочалися у 2019 році у межах «Великого будівництва» . Дорогу планували завершити до 30-ї річниці незалежності України, але темпи сповільнилися через наявні комунікації на ділянці.
Згодом, у 2022 році будівництво призупинили. Утім, уряд ухвалив рішення добудовувати інфраструктурні проєкти з високим рівнем готовності, і Північний обхід Рівного став одним із них, пояснив віцепрем’єр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба. Тож після вимушеної перерви роботи на об’єкті вдалося завершити.
Нова об’їзна дозволить вивести транзитний транспорт за межі міста, зменшити навантаження на вуличну мережу Рівного та підвищити безпеку дорожнього руху.
Також вона має важливе значення для перевезення вантажів і розвитку транспортних зв’язків України з країнами Європейського Союзу.
-d1f390269a880e89d4b08ca12f806657.jpg)

