Гранти, співпраця з медіа та робота з ветеранами. У Луцьку буде форум для ГО

Фото ілюстративне.
Фото: unsplash
У місті відбудеться Форум партнерства та стійкості для громадського сектору.
Під час події говоритимуть про те, як громадським організаціям ставати сильнішими через партнерства, працювати в умовах нестабільності та налагоджувати співпрацю з владою.
Також організатори підготували майстерки. Учасникам розкажуть, як писати грантові заявки, щоб отримувати підтримку донорів, як налагодити комунікацію з медіа та як громадам і громадським організаціям працювати з ветеранами.
До участі запрошують представників громадського сектору Волині та Рівненщини, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, медійників, експертів і всіх, хто цікавиться розвитком громадського сектору.
Коли: 27 травня, 10:00
Де: локацію повідомлять після реєстрації.
Для участі потрібно зареєструватися.
-c4975b13fe615f0c3cbbac44fb89c527.jpg)

