У Луцьку призупиняють опалювальний сезон
-32d935ed653865adf1853b672bf06748.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: Тарас Лучко
Через потепління та з метою заощадження енергоресурсів у Луцьку вирішили призупинити опалювальний сезон.
Із 27 березня в місті тимчасово припиняють подачу тепла, повідомляють у міськраді.
Рішення ухвалили попри те, що середньодобова температура ще не перевищувала +8°C протягом трьох діб поспіль.
У ДКП «Луцьктепло» зазначають, що у разі похолодання, опалення можуть відновити. Насамперед тепло подаватимуть до об’єктів соціальної сфери — лікарень, шкіл і дитсадків.
Якщо ж температура не знижуватиметься, 27 березня вважатиметься офіційною датою завершення опалювального сезону 2025/2026 років у Луцьку.
-b8135aca248732579cc9a6b45d55592b.jpg)
-ff362f1222e9107a040855052037ae23.jpg)
-921c4dab1b5273046d7af1c20c557fc2.jpg)