У Луцьку припинять опалювальний сезон

Фото: Тарас Лучко
Через прогнозоване підвищення температури у Луцьку оголосили про припинення опалювального сезону.
Відповідне рішення ухвалили члени міськвиконкому під час засідання у середу, 18 березня.
Традиційно припинять подачу тепла в оселях, коли середня температура зовнішнього повітря буде +8°С протягом трьох днів.
Це рішення — це юридична підстава для завершення опалювального сезону, повідомив у коментарі misto.media прес-секретар ДКП «Луцьктепло» Антон Безносиков.
«Фактичне завершення буде залежати від середньодобової температури. Поки 3 доби із середньодобовою більшою за +8 С не було зафіксовано», — пояснив він.
-b8135aca248732579cc9a6b45d55592b.jpg)
-ff362f1222e9107a040855052037ae23.jpg)
-921c4dab1b5273046d7af1c20c557fc2.jpg)