На очищення доріг Луцької громади взимку витратять 5 млн грн
-093a176455cc397c113b7ba5c8b9b9a0.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: misto.media
У Луцькій громаді вже уклали договір на зимове утримання доріг наступного сезону. На ці послуги передбачили майже 5 мільйонів гривень.
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради 25 лютого уклав договір із ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» на послуги із зимового утримання вулично-дорожньої мережі громади наступної зими. Сума договору становить 5 млн гривень.
Відповідно до угоди, послуги надаватимуть до 31 грудня 2026 року. Йдеться про очищення доріг від снігу, посипання їх протиожеледними матеріалами, а також вивезення снігу із зупинок громадського транспорту.
Кошти на ці роботи передбачили у бюджеті громади після внесення змін у лютому. Це пов’язано з тим, що на початку року через сильні снігопади, хуртовини та ожеледицю дороги доводилося прибирати у посиленому режимі.
Також частину грошей використають для підготовки до наступного зимового сезону. Комунальне підприємство закуповуватиме сіль, пісок і щебінь для посипання доріг та готуватиме техніку, яка працюватиме взимку.
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)
-0b429aaa2bee3bba02d07fcff9cb6139.jpg)
-0a9f7072f3a99a040eb260d51e75f5b8.jpg)