У частині Луцька — аварійні відключення світла
-b6242b68659f1bdf2e37acb59233e846.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: Тарас Лучко
У значній частині міста в абонентів зникло світло через локальну аварію.
Це сталось о 13:46 у понеділок, 23 лютого.
Світла немає:
у частини абонентів на просп. Відродження, Соборності, Президента Грушевського, Молоді та Перемоги;
на вул. Теремнівській, Конякіна, Клима Савура, Кравчука, Захисників України, Гущанській, Гетьмана Сагайдачного;
на частині вулиць у селі Прилуцькому Луцької громади тощо.
Повний перелік адрес, де немає світла, можна переглянути на сайті «Волиньобленерго».
Відновити електроенергію обіцяють до 16:02 цього ж дня.
У коментарі для misto.media у ПрАТ «Волиньобленерго» повідомили, що компанія не може публічно повідомляти точні місця та деталі запланованих чи поточних ремонтних робіт. Це вимога постанови НКРЕКП № 349, щоб забезпечити безпеку та захист критичної інфраструктури. Натомість усім абонентам надсилають персоналізовані повідомлення.

-5a53f15aae8e759889b829f54d7503c8.jpg)
-f16d86b9e02f76d509604b158e40464a.jpg)