Зимові канікули у всіх школах Луцька почнуться одночасно
-6d843b81a51692c3d3abb06e472e2601.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: unsplash
Учні луцьких шкіл відпочиватимуть два тижні.
На канікули діти підуть 25 грудня, а повернуться до навчання 7 січня, повідомив у коментарі misto.media директор департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.
У всіх школах Луцької громади учні відпочиватимуть взимку одночасно.
Нагадаємо, у деяких навчальних закладах осінні канікули об’єднали з зимовими.
Весняні канікули відбудуться у всіх закладах освіти області за окремими графіками, які громади визначать пізніше.
-f16d86b9e02f76d509604b158e40464a.jpg)
-d06426a2d3df9259638c2ae39400a5ed.jpg)
-bc43b88159ba03877afeac28c776d9e0.jpg)