Ракетний обстріл Луцька. Що відомо про наслідки
26 серпня вранці росіяни завдали масованого ракетного удару по Україні.
На Волині тривогу оголосили о 6:10, тривала вона 5 годин — до 11:12. Вибухи пролунали в Луцьку та Ковелі, пошкоджені будинки, об’єкти інфраструктури, по області — відключення світла. Є загиблий та травмовані.
Що відомо про наслідки в Луцьку
З першими вибухами в Луцьку мер міста Ігор Поліщук у своєму телеграм-каналі повідомив про роботу ППО, попросив зберігати спокій та бути в укриттях. О 8:46 написав про пошкодження внаслідок атаки багатоквартирного будинку, а о 9:05 — про ураження обʼєкта інфраструктури та про те, що є інформація про одного загиблого.
Внаслідок ворожих обстрілів у Луцьку сьогодні потерпіло 5 людей, 1 людина загинула.
Про це написав після відбою повітряної тривоги Ігор Поліщук.
З пошкодженого будинку рятувальники евакуювали 12 людей.
Зараз у наметі пункту незламності поруч з місцем події працюють спеціалісти, в яких можна отримати всю інформацію щодо допомоги, повідомив Ігор Поліщук.
«Із питань відселення, отримання гарячого харчування, розвʼязання соціально-побутових питань постраждалим особам можна звернутись на гарячу лінію департаменту соціальної та ветеранської політики за телефоном гарячої лінії 0332281000 (обрати у меню 2), 0332284161 або 0505576768.
Можна звернутися також безпосередньо в департамент соцполітики за адресою проспект Волі, 4а», — написав міський голова.
На місці працюють рятувальники, які ліквідовують наслідки горіння та руйнувань. Також тут перебувають голова волинської ОВА Юрій Погуляйко та Ігор Поліщук. Допомогу надають психологи.
У поліції повідомили, що вибухотехніки вже обстежили прилеглу територію, небезпечних предметів не виявлено.
Що кажуть у «Волиньобленерго»
Через ворожі атаки по області — відключення світла і водопостачання.
Станом на 12:00 26 серпня частково без електропостачання Луцький, Ковельський, Камінь-Каширський райони, міста Луцьк і Ковель, повідомляють у «Волиньобленерго».
Орієнтовний час відновлення — до 17:00 26 серпня.
Першочергово здійснюється максимальне забезпечення електропостачанням усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури (лікарні, військові об’єкти, КНС, водозабори, районні котельні, вежі зв’язку).
У ДСНС повідомляють, що на базі усіх пожежно-рятувальних підрозділів області продовжують працювати пункти незламності, де є світло й інтернет. Тут можна отримати необхідну допомогу і зарядити ґаджети.
У школах міста в укриттях працюють пункти незламності, де є електроенергія від генераторів та інтернет. Також пункти незламності працюють в старостатах старостинських округів.