Школярі Луцької громади навчатимуться очно
-6ba11980c85a989e1fe3236d1133e6c4.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: Тарас Лучко
Усі школи Луцька і громади розпочнуть новий навчальний рік в офлайн-форматі.
Вперше за кілька останніх років освітні заклади громади починатимуть навчальний рік не у змішаному форматі, розповів у коментарі misto.media директор департаменту освіти Луцької міськради Віталій Бондар.
Раніше частина учнів вчились дистанційно через низку причин: карантин, необлаштовані укриття тощо.
Зі слів посадовця, усі 38 шкіл громади готові до початку навчання. Щоправда, у деяких з них тривають ремонти, які можуть продовжити аж до кінця поточного року. Але це не заважатиме навчальному процесу.
Яким буде свято першого дзвоника, керівники закладів освіти вирішуватимуть самостійно.
-bc43b88159ba03877afeac28c776d9e0.jpg)
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)
-0b429aaa2bee3bba02d07fcff9cb6139.jpg)