Спортсмени з Волині завершили виступи на літній Олімпіаді у Парижі

Волинські спортсмени 10 серпня завершили виступи на Олімпійських іграх у Парижі.

Велогонщицю Яну Беломоіну, яка виступала в категорії маунтенбайк 28 липня, зійшла з дистанції через відставання на коло. Досвідчена спортсменка, для якої це була вже четверта Олімпіада, написала у своєму інстаграмі: «Те, чого атлети бояться найбільше, сталося зі мною. Провести кілька днів у ліжку з застудою перед Олімпіадою — це те, що страшно навіть уявити».

Легкоатлет Данило Даниленко біг змішану естафету 4Х400. Україну представили: Тетяна Мельник, Мар’яна Шостак, Олександр Погорілко і Данило Даниленко.

Але у фінал четвірка не пройшла, пробігши у кваліфікації шостою. Данило біг призько до персонального рекорду, але не зміг його подолати.

Метальниця молота Ірина Климець посіла 12 місце з результатом 66,95 м. Її найкращий у кар’єрі — 73,59 метра (Доха, 2019 рік).

Скороходки Олена Собчук та Марія Сахарук долали дистанцію 20 кілометрів. Результат Олени — 20 місце (1:31:12, найкращий результат спортсменки в сезоні), Марії — 17 позиція (1:30:12).

Ще один волинянин Валентин Рубчинський грав за українську збірну з футболу. Команда поступилася Аргентині у третьому турі групової стадії та завершила виступи на Олімпіаді-2024. Валентину належить перший гол збірної збірної під час матчу з командою Іраку.

Іван Бандзерук, який виступав у складі естафети у змішаній марафонській ходьбі з Людмилою Оляновською, фінішував на 17 місці.

Марія Повх, що виступала в категорії байдарка-одиночка на дистанції 500 м, дійшла до немедального запливу фіналу (С), посівши 8 місце.

Станом на 10 червня у загальному медальному заліку лідирує команда з США. Українська збірна поки на 18 місці.