На березі Сапалаївки зрізали дерева, щоб вони не пошкодили майно

Фото ілюстративне
Дерева, які нависали над річкою Сапалаївка у Луцьку, видалили.
Тополі могли не тільки впасти в річку і перегородити русло, а й пошкодити майно місцевих мешканців, повідомила у коментарі misto.media очільниця відділу екології Луцької міської ради Оксана Лисак.
З проханням видалити дерева до відділу екології зверталися місцеві мешканці, аби рослини не пошкодили машини та паркани.
Тож вирізали вісім самосійних тополь між стадіоном ВНУ та котельнею ДКП «Луцьктепло».
На це з бюджету громади виділили 33 тис. грн.
-d06426a2d3df9259638c2ae39400a5ed.jpg)
-bc43b88159ba03877afeac28c776d9e0.jpg)
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)