У Луцьку буде фестиваль «Любart concert»

Фото ілюстративне
Перший захід із серії концертів музичного фестивалю «Любart concert» відбудеться 12—13 липня.
Про це повідомив у коментарі misto.media організатор Євген Климко.
Подія запланована на території центрального парку поруч звіринцю (на місці колишнього іподрому).
Хедлайнерами фестивалю у ці дні будуть:
Віталій Козловський (12 липня);
Chico&Qatoshi (12 липня);
Іво Бобул (13 липня);
Віктор Павлік (13 липня).
Такі концерти просто неба планують організовувати раз на два тижні.
Ціна квитка на один день — 500 грн.
На території буде близько 10 фудкордів, також передбачені виступи місцевих артистів і диджеїв.
Попередньо, початок фестивалю планують на 18:00.

-e9ac97c2e6fa483889beed732c0633fc.jpg)
-7417d670bebee9e8cbae2b02b274774f.jpg)