На частині вул. Глушець заборонять зупинку і стоянку
-c88c542c7a97592387c826ece607d6f2.jpg)
Луцьк, вул. Глушець.
Від перехрестя з вул. Паркова до перехрестя з вул. Сенаторки Левчанівської на вул. Глушець буде заборонено паркувати і ставити транспортні засоби.
Відповідні знаки встановили ще на минулому тижні, проте вони ще закриті і зміни не запрацювали, повідомив у коментарі misto.media начальник інженерно–транспортного відділу Луцької міськради Роман Возняк.
Таке рішення ухвалили для покращення безпеки дорожнього руху і уникнення заторів, оскільки через припарковані автівки там буває складно розминутись.
З його слів, дорогу розширять до трьох смуг руху: 2 — в напрямку вул. Паркової і одна — в бік Старого ринку.
Розмітку обіцяють оновити щойно дозволять погодні умови, а після цього відкриють встановлені дорожні знаки, тоді ж зміни в схемі дорожнього руху почнуть діяти, каже Роман Возняк.