У центральному парку Луцька за 3,5 місяця оштрафували понад 100 водіїв
-850752cd3e9f74b9cebd3ef1a53a874b.jpg)
Фото ілюстративне.
Фото: Тарас Лучко
37,74 тис. грн штрафів заплатили водії від початку року за порушення правил заїзду в Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки.
Від січня до середини квітня на порушників винесли 110 постанов, повідомили misto.media в Луцькій міській раді у відповіді на запит.
Торік муніципали винесли 221 постанову за порушення правил зупинки, стоянки та паркування в парку. За 211 з них водії заплатили штрафи (загальна сума 48,978 тис. грн).
Водіїв штрафують за те, що вони нехтують правилами проїзду і заїжджають на територію парку, їздять центральними алеями, що заборонено.
На дорозі, яка веде до зоопарку, раніше встановили обмежувач руху транспорту. Але болард там не працює з початку року. Капремонт планують зробити у весняно-літній період, кажуть в міськраді.
Нагадаємо, загалом у Луцьку є 5 болардів. Минулого року обмежувач руху у центральному парку ремонтували 6 разів.
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)
-0b429aaa2bee3bba02d07fcff9cb6139.jpg)
-0a9f7072f3a99a040eb260d51e75f5b8.jpg)