У Луцьку 27 березня припинять опалювальний сезон

Фото: Тарас Лучко
Через прогнозоване стійке підвищення температури у Луцьку оголосили припинення опалювального сезону.
Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук у соцмережах.
Опалювальний сезон 2024–2025 у Луцькій громаді припинять у четвер, 27 березня.
Таке рішення ухвалили задля недопущення перегріву осель, а також, аби ефективно використовувати енергоносії.
Однак, якщо буде потреба, комунальники готові відновити подачу тепла для лікарень — у разі стійкого зниження температури.
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)
-0b429aaa2bee3bba02d07fcff9cb6139.jpg)
-0a9f7072f3a99a040eb260d51e75f5b8.jpg)