Луцький ресторан-музей «Поліщук» скоро відновить свою роботу

Фото ілюстративне
Вже наступного тижня заплановане відкриття закладу з поліською кухнею.
Ресторан припинив працювати на період зими, розповіла його керівниця Елла Головіна.
З її слів, ніяких змін не заплановано, адже концепція закладу — це ресторан-музей, де поєднується історична спадщина з притаманною для Полісся кухнею.
«Ми хочемо зберегти традиції, які у нас є, і дивувати місцевих жителів поліською кухнею», — зазначила керівниця закладу.
Ресторан працюватиме щодня з 12:00 до 22:00, а завітати можна за адресою вул. Івана Корсака, 1.
Стежте за процесом відкриття на сторінці закладу.
-bc43b88159ba03877afeac28c776d9e0.jpg)
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)
-0b429aaa2bee3bba02d07fcff9cb6139.jpg)