Школярам Луцької громади відновили очне навчання
-72a5dc0e61a7ddc2a6229c9f817ca4fd.jpg)
Фото: Тарас Лучко
Учні Луцької громади після двох тижнів канікул та кількох днів «дистанційки» повернуться до очного формату навчання.
За парти школярі повернуться з понеділка, 13 січня, повідомив misto.media директор департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.
«Попередньо з керівниками шкіл ми це узгоджували. Вони будуть виходити на звичайний формат навчання, який планувався в освітній програмі і в режимі роботи того чи іншого закладу освіти», — сказав він.
Нагадаємо, що з 8 до 11 січня школярі Луцької громади навчалися дистанційно.
Такий формат обрали для економії енергоносіїв.
-d06426a2d3df9259638c2ae39400a5ed.jpg)
-bc43b88159ba03877afeac28c776d9e0.jpg)
-7bad4b129a083b2d8339824835314ff1.png)