Netflix погодився закрити серіал «Добрі передвісники» після звинувачень у сатанізмі

Netflix погодився закрити серіал «Добрі передвісники» після звинувачень у сатанізмі

Понад 20 тисяч людей підписали петицію з вимогою закрити серіал за образу почуттів віруючих. Але автори петиції допустили велику помилку.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Про це повідомляє The Guardian.

Автори звернення адресували свої претензії Netflix, однак проект був знятий і показаний на платформі Amazon Prime.

Обурення представників християнської організації викликало те, що, на їхню думку, серіал «став ще одним кроком до нормалізації сатанізму», а творці серіалу «висміюють мудрість бога». Крім того, активісти виступили проти рішення запросити жінку озвучувати голос бога. Цю роль виконала володарка премії «Оскар» Френсіс Макдорманд.

У свою чергу представники Netflix у соціальних мережах пожартували на тему того, що вони готові закрити серіал. А один з авторів книги «Добрі знамення» Ніл Гейман здивувався ситуації, що склалася, і попросив своїх підписників не розповідати авторам петиції правду про те, хто насправді займався виробництвом серіалу.

Watsons UA
Watsons UA

Нагадаємо, що за сюжетом демон Кроулі і ангел Азірафель змушені об’єднатися, щоб викрасти новонародженого Антихриста і виховати його як звичайну дитину. Однак все йде не за планом, і всій планеті загрожує справжній Апокаліпсис. Авторами книги виступили Террі Пратчетт і Ніл Гейман, який також став сценаристом проекту Amazon Prime.

Приєднуйся до нас у Telegram – тут своя атмосфера

«Благие знамения»: Бенедикт Камбербэтч озвучит Сатану

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top