коронавирус в украине карантин статистика по коронавирусу covid-19
Заразилось Умерло Выздоровело
В мире 19,257,649 717,687 12,357,654
В Украине 76,808 1,819 42,524

Модерація відео на YouTube може викликати психічні розлади

Модератори відео на YouTube повинні підписувати документ про те, що розуміють небезпеку своєї роботи — вона несе в собі ризик виникнення посттравматичного стресового розладу.

Фактично це перше офіційне підтвердження того, що робота з контентом у соціальних мережах, якою займаються десятки тисяч людей по всьому світу, призводить до серйозних проблем зі здоров’ям.

З документом ознайомилося видання The Verge.

Якщо перегляд контенту негативно вплине на психіку, модератор зобов’язаний повідомити про це керівництву і звернутися за допомогою до психологічних служб.

Договір розсилає компанія Accenture, яка виконує послуги модерації відео для YouTube і Facebook. В Accenture стверджують, що співробітники мають право не підписувати папір, але два модератори на умовах анонімності розповіли журналістам, що в разі відмови їм погрожували звільненням.

Юристи кажуть, що співробітники не зобов’язані повідомляти роботодавця про свій психічний стан. А компанія, в свою чергу, повинна створити всі умови для того, щоб ніяких загроз для фізичного і психологічного працівників здоров’я не виникало.

Фото: Rachit Tank, Sara Kurfeß (Unsplash)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top