Компанія Lyft має намір інтегрувати технології AR/VR у свої авто

Компанія Lyft має намір інтегрувати технології AR/VR у свої авто

Принаймні, про це свідчать подані компанією патентні заявки.

AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW
AliExpress WW

Американська компанія Lyft дозволяє користувачам знаходити за допомогою мобільного додатку або веб-сайту водіїв, які співпрацюють із сервісом, та готові підвезти за помірну оплату.

Нещодавно стало відомо, що вона подала одразу кілька заявок до патентного бюро. Про це повідомляє видання Techcrunch. Одна з них описує сценарій, за якого пасажир таксі, надівши VR-гарнітуру, потрапляє до альтернативного ігрового світу. Але особливість полягає у тому, що він не відірваний від реальності. Фізика цього світу повторює особливості маршруту.

Lyft пропонує збирати історичні дані про маршрути: фіксувати повороти і швидкість на них, а також завантаженість доріг і навіть нерівності. Ці дані синхронізуватимуться з ігровим світом, і, наприклад, поворот реального авто збігатиметься з поворотом віртуального, яким керує пасажир-гравець.

Watsons UA
Watsons UA

Інша ідея – це обмін поточним станом з іншими автомобілями або людьми, що очікують посадки. Гравець ділиться тим, що відбувається в його VR-світі, і спостерігає, як проходять поїздки інших людей. Практичної користі від цього також немає, але зате має стати веселіше.

У Lyft також є ідея, пов’язана c AR, і вона здається більш практичною. Компанія запатентувала технологію доповненої реальності, що допомагає пасажиру зорієнтуватися. У спеціальних окулярах або на смартфоні вона покаже найкраще місце для посадки і допоможе знайти загубленого таксиста. Віртуальний шар у додатку покаже, куди водій під’їхати не зможе, де зупинятися заборонено, а яке місце є ідеальним.

Поки «розважальні» патенти не дозволяють вважати AR/VR важливою віхою для Lyft. Проте важливо те, що у спробі випередити конкурентів компанії експериментують з нестандартними технологіями.

Хостинг от HyperHost
Хостинг від HyperHost

Комментарий к “Компанія Lyft має намір інтегрувати технології AR/VR у свої авто”

  1. Главное, чтобы с этой дополненной реальностью не получилось как в новом Джонни Инглише)))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top